Úvod > Firmy > Upratovacie služby L&L CLEANING

O nás

Po niekoľko ročnom pôsobení v upratovacích službách v zahraničí, som sa rozhodla využiť svoje skúsenosti a znalosti a založila som si svoju vlastnú upratovaciu firmu. Je to práca, ktorá ma veľmi baví. Dá sa povedať, že upratovanie je mojim koníčkom. Staviam sa k tejto práci zodpovedne a na prvom mieste je pre mňa spokojnosť zákazníka.

Ponúkame Vám pravidelné a aj jednorázové upratovanie domácnosti a kancelárskych priestorov.Tepovanie kobercov,sedačiek,matracov a čalúnených postelí,umývanie okien.Sme maximálne ústretoví a vieme sa dohodnúť na rôznom časovom harmonograme upratovania a tepovania,aj na korektnej cenovej ponuke pri osobnom stretnutí a po obhliadke objektu.

Pri upratovaní a tepovaní používame kvalitné produkty znacky KÄRCHER a pre náročných zákazníkov ponúkame zdravé čistenie parou a ekologickými čistiacimi produktami.

Pôsobíme a radi poupratujeme a vytepujeme v okolí Zvolena, Banskej Bystrice, Žiaru nad Hronom, no môžeme za Vami vycestovať aj do okolia Banskej Štiavnice, prípadne na Donovaly.

Dátum zverejnenia: 31.10.2018